Hakkımızda

EMİNPEN İnşaat Plastik San. ve Tic. Ltd. Şti.

Turgay İZOL / Yönetim Kurulu Başkanı

1997 yılından itibaren PVC sektöründe adımız, kalitemiz ve güvencemiz diyerek EMİN-PEN PVC Kapı-Pencere Sistemlerini kurduk. 2002 yılına kadar PVC sektöründe üretici bayi olarak piyasada yerimizi aldık. 2002 yılından itibaren de ORPEN bölge bayiliği ile PVC sektöründe bir adım daha attık. Geçen zaman içersinde bayi ağını genişleterek sektörde öncü kuruluş haline geldik.

 

 

 

 

 

 

 

Firmamız 2015 yılında yaptığımız yeni bir antlaşma ile FIRATPEN Bölge Bayisi oldu. Kalite ve güvenimizden hiçbir zaman taviz vermeden firmamızın adı gibi emin adımlarla ilerliyoruz. Her geçen gün müşterilerimize ve bayilerimize kaliteli hizmet ve güven sunmaya devam etmekteyiz….

Misyonumuz

Kalite Yönetim Standartlarını rehber alarak firma çalışanları ve tedarikçilerimizle işbirliği içerisinde büyüme hedeflerimizi gerçekleştiriyoruz. Müşterilerimizin beklenti ve ihtiyaçlarını belirleyip, onlara daha rahat ve çağdaş olarak yaşayabilecekleri seçenekler sunmaktayız.

Vizyonumuz

Hedefimizi Güneş seçtik, ulaşamasakda yıldızların arasındayız.Sektörümüz değişim ve gelişmeler doğrultusunda; hizmet kalitemizi arttırarak ve sürekli gelişme göstererek, günümüz rekabet koşulları içinde müşteri portföyümüzü genişletip, tüm çalışanlarımızın katkılarıyla her zaman iç ve dış denetimlere açık, kaliteli ve dinamik bir iş yeri ortamı sağlıyoruz.